Тиждень довіри

Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для сплати місячної абонентської плати за «Домашній Інтернет», і тепер ви не маєте доступу до всесвітньої мережі, платіж можна відкласти на цілих 7 днів! Скористайтеся послугою «Тиждень довіри».

З моменту підключення послуги «Тиждень довіри» користування «Домашнім Інтернетом» буде відновлено строком на 7 днів. Послуга «Тиждень довіри» не тарифікується.

Послугу «Тиждень довіри» можна замовити за умови, що доступ в інтернет вже відключено. Повторне надання послуги «Тиждень довіри» можливе лише за умови, якщо абонент повністю сплатив місячну абонентську плату після останнього користування послугою.

Замовляйте послугу «Тиждень довіри» за допомогою системи «Мій Київстар», і протягом 30 хвилин з моменту замовлення її буде підключено.

Маєте мобільний номер Київстар, що вказаний як контактний в системі «Мій Київстар»? Замовляйте послугу за допомогою комбінації *461# і користуйтесь інтернетом вже за 5 хвилин.

Місячна абонентська плата включає в себе щомісячну плату за тарифом та додаткові послуги, якщо вони замовлені по вашому рахунку

Приватний рахунок

Замовляйте нову послугу "Приватний рахунок"

Детальніше

IP телефонні лінії

Приймайте дзвінки на міськи номери усюди, де є інтернет-покриття.

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр

Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

Дякуємо за Ваш вибір! Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами по номеру, який Ви вказали.

При відправці заявки сталася помилка.