Wi-Fi Business 100 Wi-Fi Business 200
Тариф зекономить Ваш час і задовільнить більшість Ваших потреб: від пошуку інформації та поштової переписки до скачування «великих файлів» та онлайн-конференцій.
Детальніше...
Поки інші думають – Ви дієте! Тариф дозволяє приймати блискавичні рішення незалежно від Ваших бізнес-задач в інтернеті.
Детальніше...
50 Мбіт/с 100 грн/міс. 100 Мбіт/с 200 грн/міс.
1
Крок 1
2
Крок 2

Перевiрка пiдключення

Вкажіть вашу адресу, щоб перевірити технічну
можливість підключення:

Підключення за цією адресою можливе.

На жаль, за цією адресою послуга ще не надається.

Оберіть вулицю із запропонованого списку.

Оберіть доступний номер будинку зі списку

1
Крок 1
2
Крок 2

Оформлення заявки

{{city}}, {{street}}, {{building}} {{flat ? ', Оф. ' : ''}}{{flat}}

Змінити
Тариф:

{{tariffs[current].name}}

{{tariffs[current].descr}}

Змінити
  • {{item.name}}

Інтернет на швидкості до 50 Мбіт/с – це можливість email-листування, здійснення закупівельних операцій в Інтернеті, участі у відео-конференціях та навчальних вебінарах.

Абонентна плата 100 грн на місяць
Швидкість до 50 Мбіт/с
Обсяг трафіку без обмежень безлімітно
Підключення безкоштовно

Новим абонентам необхідно поповнити рахунок до кінця доби, протягом якої було здійснено підключення послуги фіксованого доступу до інтернету. При цьому сума поповнення повинна дорівнювати або перевищувати розмір абонентної плати у вибраному тарифному плані. В іншому випадку доступ в інтернет не надається до моменту поповнення рахунку на достатню суму.

Стягнення абонентної плати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється 1-го числа кожного місяця в повному обсязі.

Надання цієї послуги призупиняється, якщо залишок коштів на рахунку став менше 0 грн. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком. Також, можна замовити послугу «Тиждень довіри» та здійснити поповнення рахунку протягом найближчих 7 днів. Абонентна плата за дні, протягом яких інтернет залишався недоступним через відсутність коштів, стягується після поповнення рахунку на достатню суму.

Зміна тарифного плану «Wi-Fi Business 100» на тарифний план «Wi-Fi Business 200» з першого числа наступного місяця.

Тарифний план «Wi-Fi Business 100» доступний юридичним особам – малим та середнім підприємствам. Передбачено надання документів для фінансової звітності:

  • рахунки в електронному виді;
  • податкові накладні.

Ця послуга надається за умовами публічного договору.

Для надання послуги безлімітного широкосмугового доступу до інтернету Київстар побудував власну мережу з використанням технології FTTB, тобто кожний будинок підключено за допомогою оптоволоконного кабелю. Підключення користувачів у будинку здійснюється шляхом прокладання мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити високу швидкість інтернет-доступу - до 50 Мбіт/с. В той же час, використання інтернет- ресурсів із найбільшою швидкістю, яка визначена умовами обраного тарифного плану, залежить від технічних особливостей обладнання. Додамо, що при користуванні тарифним планом «Wi-Fi Business 100» роутери, маршрутизатори та інше додаткове обладнання можуть застосовуватись за бажанням, наприклад, для отримання одночасного доступу до інтернету з декількох ПК.

Інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с – це відео-конференції, освітні заходи, тренінги та презентації з демонстрацією високочіткого відео та завантаження «важких» файлів.

Абонентна плата 200 грн на місяць
Швидкість до 100 Мбіт/с
Обсяг трафіку без обмежень безлімітно
Підключення безкоштовно

Новим абонентам необхідно поповнити рахунок до кінця доби, протягом якої було здійснено підключення послуги фіксованого доступу до інтернету. При цьому сума поповнення повинна дорівнювати або перевищувати розмір повної абонентної плати у вибраному тарифному плані (200 грн). В іншому випадку доступ в інтернет не надається до моменту поповнення рахунку на достатню суму.

Стягнення абонентної плати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється 1-го числа кожного місяця в повному обсязі.

Надання цієї послуги припиняється, якщо залишок коштів на рахунку став менше 0 грн. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком. Також, можна замовити послугу «Тиждень довіри» та здійснити поповнення рахунку протягом найближчих 7 днів. Абонентна плата за дні, протягом яких інтернет залишався недоступним через відсутність коштів, не стягується навіть після поповнення рахунку на достатню суму.

Зміна тарифного плану «Wi-Fi Business 200» на тарифний план «Wi-Fi Business 200» з першого числа наступного місяця.

Тарифний план «Wi-Fi Business 200» доступний юридичним особам – малим та середнім підприємствам. Передбачено надання документів для фінансової звітності:

  • рахунки в електронному виді;
  • податкові накладні.

Ця послуга надається за умовами публічного договору.

Для надання послуги безлімітного широкосмугового доступу в інтернет Київстар побудував власну мережу з використанням технології FTTB, тобто кожний будинок підключено за допомогою оптоволоконного кабелю. Підключення користувачів в будинку здійснюється шляхом прокладання мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити високу швидкість інтернет-доступу – до 100 Мбіт/с. В той же час, використання інтернет- ресурсів із найбільшою швидкістю, яка визначена умовами обраного тарифного плану, залежить від технічних особливостей обладнання. Додамо, що при користуванні тарифним планом «Wi-Fi Business 200» роутери, маршрутизатори та інше додаткове обладнання можуть застосовуватись за бажанням, наприклад, для отримання одночасного доступу до інтернету з декількох ПК.

Віртуальна мобільна АТС

Використовуйте широкі можливості сучасної АТС, без додаткового обладнання.

Детальніше

Корпоративна група

Телефонуйте в межах своєї компанії за вигідними тарифами.

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр

Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

Дякуємо за Ваш вибір! Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами по номеру, який Ви вказали.

При відправці заявки сталася помилка.