Фінансовий сектор

Player

Використання телеком-рішень «Київстар Бізнес» дозволяє Вам підвищити:

  • операційну ефективність;
  • якість обслуговування та задоволеність Ваших клієнтів

Як це працює (схема)

Відділ продажу:

0 800 305 550

ЗадачаОб'єднання господарських одиниць в єдине інформаційне середовище та забезпечення доступу до облікових інформаційних систем (ERP).

Канали передачі IP VPN чи Layer 2 VPN дозволяють об’єднувати господарства в єдину корпоративну інформаційну систему на всій території України.

Рішення з резервування

Організація резервної мережі передачі даних з використанням фіксованої та мобільної технологій. Надання обладнання для підтримки «гарячого резервування».

Можливість швидкого підключення по IP-технології. Пільгові тарифи на дзвінки в закритій абонентській групі з мобільним зв’язком.

ЗадачаПідвищення якості телефонного обслуговування Ваших клієнтів.

Широкий вибір послуг – «Гаряча лінія», «Служба підтримки», «Телемаркетинг», «Автоматичне інформування клієнтів», «Телеголосування». Номерна ємність 800 і короткі номери для мобільних мереж.

Управління розсилками за типом компаній, списками отримувачів, датою та часом відправки. Звіти про статус доставки повідомлень.

Віртуальна мобільна АТС

Динамічно керований IVR, чорні та білі списки для певних груп абонентів, пошук вільного абонента в групі, паралельний виклик на кілька номерів.

ЗадачаЗабезпечення надійного зберігання великих об’ємів даних, а також резервування за мінімальних витрат.

Послуги Дата-центру та оренда серверів

Низькі витрати на зберігання даних у порівнянні з організацією власного сховища. Высока швидкість доступу до даних по оптоволоконних каналах. Високий ступінь захисту даних. Цілодобовий доступ Ваших спеціалістів до обладнання.

ЗадачаОрганізація віддаленого доступу співробітників за допомогою мобільних пристроїв (планшет, смартфон) до облікових систем (CRM, ERP).

Послуга доступна на всій території України. Можливість вибору пакета даних, що відповідає Вашій моделі користування.

Смартфони та планшети

Постачання обладнання будь-якої категорії від провідних виробників.

ЗадачаМоніторинг пересування транспортних засобів та мобільних співробітників.

Визначення місцезнаходження SIM-карт Вашої організації на географічній карті. Просте та швидке підключення. Підтримка будь-яких терміналів стандарту GSM.

Визначення географічних координат SIM-карт Вашої організації. Інтеграція з ГІС-системами по API-інтерфейсу. Зручна модель тарифікації.

ЗадачаКонтроль ефективності витрат на паливо в режимі реального часу. Інтеграція технологій мобільної передачі даних із GPS-модулями, встановленими на транспортному засобі.

Підтримка технологій для передачі даних: GPRS/EDGE, CSD, SMS. Виділена IP-адреса для зв’язку з пристроєм. Ефективна тарифікація з інтервалом в 1 байт.

ЗадачаМаршрутизація та оперативне планування роботи парку транспортних засобів.

Мобільна рація

Простий, швидкий та зручний спосіб одночасного зв’язку з групою до 100 колег. Висока якість передачі мовлення та конфіденційність. Територія дії послуги – вся Україна.

Улюблені країни для бізнесу

Підключайте послугу «Улюблені
країни для бізнесу» та телефонуйте за кордон
за вигідними тарифами!

Детальніше

Віртуальна
мобільна АТС

Ваш новий помічник об’єднає всі
корпоративні номери в єдину мережу,
оптимізує щомісячні витрати на зв'язок
і надасть статистику викликів онлайн.

Детальніше
Укажіть номер договору — 7 або 10 цифр

Замовлення прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Сталася помилка, замовлення не прийнято. Спробуйте ще.